به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن تفریح و سرگرمی / تالار تفریح و سرگرمی / مطالب جالب و خواندنی v / اینم یکی دیگه .....ببینین بخونین کدومشون هستین

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدارسال موضوع  ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اینم یکی دیگه .....ببینین بخونین کدومشون هستین

نویسنده پیام
*
ارسال ها: 107
اعتبار: 8
سپاس کرده: 52
سپاس شده: 58 در 47 موضوع

امتياز: 579.50

ارسال: #1
wow_red اینم یکی دیگه .....ببینین بخونین کدومشون هستین
رازهای رفتاری متولد فروردین
در کارهای خصوصی متولدين فروردين ماه دخالت نکنيد ، متولدين فروردين ماه به دنبال ارضاي خواسته‌ها وتوقعات خود هستند و در اين زمينه، بسيار خودمحور و خودبين به شمار مي‌آيند.
هرگز نگذاريد متولدين فروردين ماه به راحتي دل شما را به دست آورند وگرنه به همان آساني نيز شما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموش‌تان ميکنند.
آنها به سمت افرادي جذب ميشوند که شخصيتي مستقل و آزاده از خود بروز دهند و هر روز براي آنها به منزله آغازي جديد است، پس خودتان را آماده مواجهه با هر واکنش غيرمنتظره از سوي آنها کنيد.
در مقابل آنها، سربلند و مغرور ظاهر شويد و هميشه آنها را تحسين کنيد و به وجودشان افتخار نماييد.
هرگز مزاحم آنها نشويد و در کارهاي خصوصيشان دخالت نکنيد و آنها را مورد انتقاد قرار ندهيد ؛ دوستانشان را بپذيريد و از آنها خرده نگيريد.
هرگز از متولد فروردین ماه پول قرض نگيريد و اگر به درخواست‌هاي آنها، پاسخ منفي دهيد، بايد منتظر مشاهده واکنش‌هايي بسيار تند و غيرمنطقي از سوي آنها باشيد .

رازهای رفتاری متولد اردیبهشت
حس حسادت ارديبهشتی ها را تحريک نکنيد ؛ متولدين ارديبهشت تابع احساسات و عواطف درونيشان هستند و در عين حال به احساسات طرف مقابلشان نيز احترام کامل ميگذارند از اين رو، همسران آنها بسيار خوشبخت خواهند بود.
آنها عاشق مواد غذايي هستند و غذا خوردن، براي آنها بسيار محترم است، پس تا جاي ممکن، غذاهاي مورد علاقه‌شان را بپزيد.
براي راه يافتن به قلب آنها محيطي خيال‌انگيز به همراه يک موسيقي رمانتيک و آرام و چند شمع در گوشه‌اي فراهم آوريد و محبت کردن و لی لی به لا لا گذاشتن آنها را هرگز فراموش نکنيد.
آنها هميشه و در همه حال به ياد دوستانشان هستند و هر گز نميگذارند که آنها به حال خود رها شوند پس، شما هم در همه حال حامي و ياور آنها باشيد .
آنها بسيار سخاوتمند هستند، به خصوص نسبت به همسر و عزيزانشان، پس انتظار گرفتن هداياي متعدد را از سوي آنها داشته باشيد.
بی ‌جهت و ناخالصانه آنها را تحسين نکنيد ؛ آنها در هنگام آغاز ارتباط ، بسيار کند و تدريجي پيش ميروند پس اگر صبر و حوصله به خرج دهيد، با صميميت و محبت عميق و خالصانه و ابدی آنها مواجه خواهيد شد.
هرگز و تحت هيچ شرايطي، به آنها دروغ نگوييد، آنها هيچ وقت نميتوانند افراد دروغگو را ببخشند.
آنها افرادي وابسته و احساساتي هستند و همسري مثل خود ميخواهند ؛ هرگز آنها را به اجبار وادار به گرفتن تصميم نکنيد وگرنه تبديل به افرادي لجوج و بسيار سرسخت ميشوند.
ارديبهشتي‌ها زماني ارتباطي را آغاز ميکنند که مطمئن باشند که تا ابد آن را حفظ خواهند کرد ؛ هرگز و تحت هيچ شرايطي حس حسادت آنها را تحريک نکنيد وگرنه تا ابد آنها را از دست خواهيد داد .

رازهای رفتاری متولد خرداد
خردادی ها به سمت افرادي فرهيخته جذب ميشوند ؛ متولدين خردادماه از راه هاي عجيب و پيش‌بيني نشده، به دنبال ارضاي خواسته‌هاي خود و دستيابي به محبت هستند.
آنها از داشتن دوستان متعدد و ارتباطات متفاوت به وجد مي‌آيند.
براي راه يافتن به قلب آنها، بايد سخت تلاش کنيد، چون آنها از دست و پنجه نرم کردن با هر چالشي لذت وافر ميبرند ؛ آنها ذاتا به سمت افراد فرهيخته و صاحب نظر جذب ميشوند.
آنها از گفت ‌و گوهاي طولاني شب هنگام لذت ميبرند .
اگر مايليد ارتباطتان را با آنها حفظ کنيد، بايد گاه و بيگاه آنها را به حال خود رها کنيد و در حقيقت، آنها را از آزادي طبيعي‌شان محروم نسازيد .
هميشه چيزهاي تازه و جديدي برايشان فراهم آوريد تا دچار يکنواختي در يک ارتباط نشوند، در غير اين صورت به محض کسل شدن از طرف مقابلشان دل زده ميشوند و بيدرنگ، آن ارتباط را قطع ميکنند.
زمانيکه آنها با شما حرف ميزنند، شنونده خوبي برايشان باشيد ؛ از پيروي از آداب قديمي و کهنه دست بکشيد و در عوض با جريان نوين روز پيش برويد تا هميشه در قلبشان جاي خاصي داشته باشيد .

رازهای رفتاری متولد تیر
تحت هيچ شرايطي متولد تير ماه را دست نيندازيد ؛ متولدين تير ماه براي ارضاي خواسته خود به دنبال عشق و محبت خالص، حقيقي و ابدي هستند.
آنها از دريافت گل و هداياي مختلف لذت زيادی ميبرند ؛ به آنها توجه زيادي نشان دهيد ؛ انها از اين که ساعات طولاني را با همسر يا عزيزانشان در محيطي صميمي و گرم سپري کنند، خيلي به وجد می‌آيند.
آنها عاشق خانه و خانواده‌شان هستند ؛ هميشه تاريخ‌هاي مهم مثل سالگرد تولد، ازدواج يا اولين روز آشنايي‌تان را به ياد داشته باشيد و به آنها هديه بدهيد.
آنها دوست دارند مورد عشق و علاقه کامل طرف مقابلشان قرار بگيرند پس به آنها عشق بی قيد و شرط بورزيد و محبت کنيد.
آنها از دريافت کارت‌هاي تبريک در مواقع مختلف لذت ميبرند ؛ هرگز و تحت هيچ شرايطي، آنها را دست نياندازيد و مسخره‌شان نکنيد چون ممکن است شوخي‌هاي شما را خيلي جدي بگيرند و احساساتشان خدشه‌دار شود.
اگر موقعيت و شرايط مناسب در اختيار آنها قرار بگيرد، ممکن است برخي مواقع خاص تبديل به افرادي فريب کار شوند.
آنها روابط دوستانه تدريجي را ترجيح مي‌دهند ؛ همواره به اعضاي خانواده آنها احترام بگذاريد تا مورد احترام آنها قرار بگيريد.

رازهای رفتاری متولد مرداد
مردادی ها عاشق دريافت گل ، هديه و توجه هستند ؛ متولدين مرداد ماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود مايلند همواره و تحت هر شرايطي مورد تاييد و تحسين قرار بگيرند و محبت و حمايت محض طرف مقابلشان را خواهانند.
هميشه اطمينان حاصل کنيد که از زيبايي آنها به حد کافي تعريف و تمجيد به عمل مي‌آوريد.
آنها عاشق دريافت گل و هداياي مختلف هستند و مايلند هميشه و در همه حال، کانون توجهات افراد را به خود اختصاص دهند از اين رو در يک رستوران، ميزها و صندلی هاي وسط را انتخاب میکنند تا در معرض ديد همه قرار داشته باشند .
آنها افرادي بسيار پر جنب وجوش و فعال هستند، از اين رو ساعات خوابشان کمتر از حد معمول است.
در کنار آنها تا جاي ممکن مطيع و فرمان‌بردار باشيد چرا که آنها خواهان برخورداري از تسلط کامل در يک ارتباط هستند.
آنها از برقراري ارتباطات متعدد لذت ميبرند و اهل معاشرت و گفت و گو با اطرافيان هستند، ولي دوست ندارند که طرف مقابلشان را در چنين وضعيتي مشاهده کنند.
همواره به آنها ابراز علاقه کنيد و بگوييد که چقدر برايتان ارزشمند هستند چون اگر به آنها بي‌اعتنايي و بی‌توجهي نشان دهيد، بي‌درنگ با طغيان‌هاي بي‌امان و غيرقابل کنترل آنها مواجهه ميشويد.
هميشه کاري کنيد که آنها در کانون توجهات قرار بگيرند وگرنه احساس حسادت شديدي به سراغشان مي‌آيد .
آنها هميشه از غرور، نخوت و تکبر کاذبي برخوردارند، پس به جاي سعي در عوض کردنشان بهتر است اين خصيصه‌شان را به همان شکل بپذيريد و همواره اين احساس را در آنها تقويت کنيد .

رازهای رفتاری متولد شهریور
شهريوری ها و يک زندگي آرام و بدون ماجرا ؛ متولدين شهريور ماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود با احتياط کامل، سنجيده، عقلاني و تدريجي عمل ميکنند.
آنها خواهان مشاهده حد کمال در طرف مقابلشان هستند و در کنار آنها، صبر و شکيبايي را ياد خواهيد گرفت و به همان شکل با آنها بايد رفتار کنید.
از آن جاييکه آنها از به هم ريختگي، بي‌نظمي و شلوغي بيزارند بايد هميشه محل زندگيشان را تميز و مرتب نگه داريد.
آنها فقط خواهان عشق و محبت از سوي عزيزانشان نيستند، بايد اطمينان حاصل کنند که شما صميمي‌ترين و بهترين دوستشان نيز هستيد.
هرگز به زور خوراکی ای به آنها ندهيد که دوست ندارند چون آنها نسبت به برنامه غذايي و سلامت و تندرستی شان بسيار حساس هستند.
آنها خواهان برخورداري از يک زندگي آرام و بدون ماجرا هستند، از اين رو دوست ندارند در کانون توجهات قرار بگيرند.

رازهای رفتاری متولد مهر
برای اتخاذ هر تصميمی به متولد مهر ماه فرصت دهيد ، متولدين مهرماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود به دنبال ابراز علاقه‌هاي آتشين و صميمانه هستند و از محيط هاي رمانتيک و خيال‌انگيز لذت زيادي ميبرند.
اگر ميخواهيد راهي به قلب آنها باز کنيد، بايستي ميزان علاقه‌تان را نسبت به انواع هنرها و موسيقي افزايش دهيد، در اين صورت مورد تحسين آنها خواهيد گرفت .
هميشه و در همه حال از آنها تعريف و تمجيد به عمل آوريد و قبل از شروع هر کاري، عقيده و نظر آنها را بپرسيد، چون هميشه و در هر زمينه‌اي حرفي براي گفتن دارند .
آنها افرادي تعلل ورز و مسامحه کار هستند و گاهي بي‌جهت امروز و فردا ميکنند و انجام برخي از کارها را پشت گوش می‌اندازند از اين رو، در تصميم‌گيری ها تا حدي مغرور و متکبر ميشوند ولي بهتر است در اين طور مواقع به روي خودتان نياوريد و اعتراضي نکنيد.
آنها بايد براي گرفتن هر تصميمي مدت زيادي فکر کنند و به زمان زيادي در اين زمينه نياز دارند.

رازهای رفتاری متولد آبان
آباني ها سريع دل بسته و سريع تر دل ميکنند ؛ متولدين آبان ماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود گاهي نسنجيده و آني عمل ميکنند و در واقع، به همان سرعتي که دل میبازند، سريع‌تر دل ميکنند!
آنها معمولا خواهان عشق در يک نگاه هستند و به سرعت عاشق ميشوند.
هميشه آماده باشيد تا در مورد عميق‌ترين خواسته‌هاي دروني، اسرار زندگي و روياهاي شخصيتان با آنها صحبت و تبادل نظر کنيد ؛ آنها خواهان مشاهده شور و شوق وافر در وجودتان هستند.
آنها عاشق سفر و تفريح هستند و اگر پا به پاي آنها پيش نرويد، بدون شک ترکتان ميکنند.
آنها در هنگام کار مايلند موسيقي بلندي بشنوند ؛ مردان متولد آبان ماه مايلند در طول روز هزاران مرتبه از شما ابراز علاقه ببينند تا خيالشان راحت شود.
هرگز و تحت هيچ شرايطي حس حسادت آنها را تحريک نکنيد وگرنه با واکنشي به مراتب بدتر از سوي آنها مواجه خواهيد شد و به سرعت و قبل از آن که دريابيد چه اتفاقي افتاده ترکتان ميکنند.
در حقيقت، سريع دل بستن و سريع‌تر دل کندن، يکي از عادات هميشگي آنها محسوب ميشود.

رازهای رفتاری متولد اذر
متولد آذر ماه عاشق پياده روی و پيک نيک است ؛ متولدين آذر ماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود، به دنبال يادآوری ‌هاي مداوم هستند.
به آنها آزادي کامل دهيد و هرگز مانع پيشرفت و موفقيت‌شان نشويد.
آنها از پياده‌روی ‌هاي طولاني در کنار ساحل و مناطق خوش آب و هوا و ييلاقي لذت ميبرند ؛ آنها از سفرهاي کوتاه و پيک‌نيکي لذت میبرند و مايلند تعطيلات آخر هفته‌شان را خارج از شهر سپري کنند.
آنها از افراد سرزنده، پرتحرک، شاد و پرشور خوششان مي‌آيد و اگر در کنارشان حالت غمگين و دل مُرده به خود بگيريد، در واقع به دست خود آنها را فراري داده‌ايد.
آنها از سربه سر گذاشتن با ديگران لذت ميبرند و اهل لطيفه‌گويي و مزاح هستند، پس شما هم اين ويژگي‌ها را در خود تقويت نماييد .
هرگز اشتباهات و خطاهايشان را به خودشان گوشزد نکنيد وگرنه به شدت آزرده خاطر و دلخور ميشوند.
آنها از فضاهاي کوچک، محدود و سربسته بدشان مي‌آيد ؛ هرگز آنها را با عجله و شتاب زده وادار به انجام کاري نکنيد، آنها براي انجام هر کاري به زمان نياز دارند و بايستي با آرامش خاطر کامل هر کاري را صورت دهند.

رازهای رفتاری متولد دی
سرقول خود به دی ماهی ها بمانيد ؛ متولدين دي ماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود ابتدا، بايستي فکر و ذهن‌شان را سر وسامان دهند تا توجه و حواسشان روي موضوع خاصي متمرکز شود.
سر و وضع ظاهري براي آنها، از اهميت خيلي زيادي برخوردار است، از اين رو براي راه يافتن به قلبشان بايد دريابيد که چه چيزي را دوست دارند و سپس خود را به آن شکل در آوريد.
آنها علاقه شديدي به کارشان دارند و شما هم بايستي به شغل و پيشه آنها اهميت زيادي بدهيد.
آنها خواهان دريافت هديه هستند، ولي تنها از گرفتن کادوهاي گران‌قيمت به وجد مي‌آيند ؛ هرگز و تحت هيچ شرايطي اعصابشان را خرد نکنيد چون بسيار خشمگين و بدخلق ميشوند و طغيان‌هاي عصبانيت‌شان غير قابل کنترل است.
آنها در پذيرفتن هر گونه مسئوليت و تعهدي، بسيار کند عمل ميکنند پس صبر و حوصله زياد به خرج دهيد.
زمانيکه در کنارشان در جمعي هستيد، حسابي مراقب اعمال و رفتارشان باشيد، چرا که از خجالت زده و شرمنده شدن در مقابل ديگران بيزارند.
هميشه و تحت هر شرايطي سر قولي که با آنها ميبنديد بايستيد و زير عهد و پيمانتان نزنيد.

رازهای رفتاری متولد بهمن
بهمنی ها حساس و نکته سنج هستند ؛ متولدين بهمن ماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود، نياز به شريکي ماجراجو دارند.
آنها براي پيشرفت و موفقيت به فضاي عمل گسترده‌اي نياز دارند وگرنه غمگين و افسرده ميشوند.
آنها از درگير شدن در علت‌ها و معلول‌ها لذت میبرند پس، طوري عمل کنيد که نشان دهيد که به اين علاقه‌شان اهميت ميگذاريد.
آنها از چيزهاي پيش‌بيني نشده و غيرمترقبه لذت ميبرند و دوست دارند که گاه و بيگاه غافلگير شوند ؛ آنها در کل از هر چيز نامتعارف و منحصر به فردي به وجد مي‌آيند .
آنها از صحبت و گفت و گو لذت ميبرند، پس در هنگام صحبت‌شان، آنها را تشويق به ادامه دادن کنيد.
نسبت به آنها خيلي سخت‌گير و موشکافانه عمل نکنيد وگرنه دست و پاي خود را گم ميکنند ؛ در عين حال تمايل به پرحرفي و به اصطلاح روده‌درازي کردن در آنها وجود دارد .
در هنگام صحبت از آنها حسابي مراقب سخناني باشيد که به زبان مي‌آوريد، چون بيش از حد حساس و نکته‌سنج هستند و هرگز و تحت هيچ شرايطي در پی عوض کردن عقيده آنها بر نياييد، چون آنها ميتوانند بسيار سرسخت و يکدنده شوند.
 

رازهای رفتاری متولد اسفند
متولد اسفند را به تماشاي فيلم اکشن نبريد ؛ متولدين اسفند ماه براي ارضاي خواسته‌هاي خود، به وفور تغيير عقيده میدهند و از اين شاخه به آن شاخه ميپرند و گاهي اوقات رفيق نيمه راه شما ميشوند.
آنها از تماشاي تئاتر و بازديد از موزه‌ها لذت ميبرند و اين مکان‌ها در واقع پاتوق مورد علاقه‌شان محسوب ميشود.
آنها از تماشاي فيلم‌هاي سوزناک و رمانتيک به وجد مي‌آيند، از اين رو هرگز آنها را به تماشاي فيلم‌هاي اکشن و پر زد و خورد نبريد.
آنها هرگز از يافتن نيمه گمشده خود نااميد نمیشوند و تا او را نيابند، دست از تلاش سرسختانه خود بر نميدارند.
تحت هر شرايطي بايد با آنها احساساتي و عاطفي برخورد کنيد تا عميقا آزرده‌خاطر و دلخور نشوند و هرگز با خشونت با آنها رفتار نکنيد.
آنها علاقه چندانی به حل و فصل مسايل مالي ندارند و ترجيح ميدهند که اين طور مسايل را به شريک زندگي‌شان بسپارند و خود از آن دور بمانند.
آنها افرادي خيال‌پرداز هستند که به جاي زندگي در دنياي مادي، در عالم معنويت به سر ميبرند.
اگر میخواهيد هديه‌اي به آنها بدهيد که مورد توجه‌شان قرار بگيرد، بهتر است چيزي هنري مثل يک تابلوي زيباي نقاشي برايشان بخريد.
آنها مايلند مثل شاهزاده‌ها زندگي کنند و به همراه چند شاخه گل رز در حالي که مقابل‌شان زانو زده‌ايد از آنها خواستگاري کنيد.
بله، آنها مثل سيندرلاي قصه‌ها منتظر شاهزاده‌اي سوار بر اسب سپيد هستند و همواره خود را در قصر روياهايشان مجسم ميکنند.

امضا كاربر
JUST .... HE
يك شنبه ۲۲ شهر ۱۳۹۴ ۱۵:۱۳ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
ارسال ها: 107
اعتبار: 8
سپاس کرده: 52
سپاس شده: 58 در 47 موضوع

امتياز: 579.50

ارسال: #2
RE: اینم یکی دیگه .....ببینین بخونین کدومشون هستین
[font][font]خصوصيات رفتاري مرد و زن متولد ماههاي مختلف سال[/font][/font]
[font][font]چگونه با همسران خود برخورد كنيد[/font][/font]
[font]زن متولد فروردين[/font]
[font][font][font][font][font][font]1-انتقاد كردن از او در حضور ديگران بسيار وخيم است.در واقع او ازانتقادات وحتي پيشنهادات در زماني هم كه با يكديگر تنها هستيد زياد خوشش نمي آيد مگر اينكه اين پيشنهادات كاملا سازنده بوده و با مقداري ملاحظه و احتياط مطرح شوند. [/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font]2-وقت نشناسي بخصوص او را بسيار ناراحت مي كند.اين واقيعت كه خود اوهم بندرت وقت شناس است,دليل موجهي براي وقت نشناسي شما محسوب نميشود! [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-سعي نكنيد دقت و توجه او را منحصرا به خود اختصاص دهيد,زيرا او احتياج دارد روزانه مقداري تنهايي و خلوت داشته باشد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-از طعنه زدن و سرزنش كردن,زرنگي,بدزباني و ناپختگي بپرهيزيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]5-او موجودي مشكل پسند و باريك بيني است,بنابراين هميشه مراقب مرتب بودن سر و وضع و مطبوع بودن شخصيت خود باشيد. [/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font][font]مرد متولد فروردين[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-در اولين ملاقات حالت تهاجمي نداشته باشيد.اگر به طرف او جذب شده ايد حداقل بگذاريد او فكر كند كه خودش در اظهار علاقه پيشقدم شده است. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-از هر نوع دخالتي در كارهاي شغلي اش اجتناب كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-او شديدا از تظاهر و خودنمايي بدش مي آيد بنابراين سعي نكنيد با مهم جلوه دادن خودتان و يا موقعيت اجتماعي خود او را تحت تاثير قراردهيد.تا جايي كه مي توانيد طبيعي و بي پيرايه باشيد. [/font][/font][/font]

[font][font][font]زن[/font][/font][font][font] متولد ارديبهشت[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-سعي نكنيد چگونگي تفكر او را تغيير بدهيد,زيرا او حس مي كند براي حفظ عقايد شخصي و خصوصي خود حقوقي دارد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-براي اينكه با او كاملا هماهنگ باشيد نبايد او را وادار كنيد عليرغم ميل خود جايي برود و يا كسي را ملاقات كند. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-با او دعوا و جر و بحث نكنيد.او شديدا از اعتشاش و پرخاش بدش مي آيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-علاقه او به حرف زدن و نوشتن صحيح و درست,شما را ملزم مي كند به انتخاب لغات و گرامر صحيح توجه و دقت داشته باشيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]5-از اينكه موجودي پول پرست,مفلوك و يا طعنه زن به نظر بيايد اجتناب كنيد, زيرا طبيعت بخشنده او با اين خصوصيات تناقض دارد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]مرد متولد ارديبهشت[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-درباره ساير مردها و نقاط مثبتشان صحبت نكنيد بخصوص در مورد كسانيكه قبلا مي شناختيد يا فرضا شوهر سابقتان.از حسود كردن او بپزهيزيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-او را درگير خويشاوندان خود نكنيد.اجبارهايي رابه او تحميل نكنيد و قرارهايي نگذاريد كه با سليقه او جورنيست. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-از بد قولي بپرهيزيد و عادات افراطي را در خود سركوب كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-از شب زنده داري زياد خودداري كنيد حتي اگر ظاهرا به نظر بيايد كه او اين كار را دوست دارد.عليرغم اينها او به آساني از شب زنده داري خسته مي شود. [/font][/font][/font]

[font][font][font]زن متولد خرداد[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-هر نوع آمادگي براي تغيير خلق و خو بدون دليل واضح,بی صبري يا پرخاشگري را در خود سركوب كنيد و از موضوعات جدال برانگيز بپرهيزيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-مشكلات خود را نزد او نبريد زيرا اين موضوع او را افسرده مي كند. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-سعي نكنيد زندگي,عادات ,دوستانش را نظم و ترتيب بدهيد.او طبيعتا موجود بسيار مستقلي است. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-خودتان را با اشخاص ديگر مشغول نكنيد و مواظب هر نوع بي نظمي و بي توجهي در مورد عادات لباس پوشيدن خود باشيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]مرد متولد خرداد[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-بدون اينكه خودش مايل باشد در زندگي خصوصي و افكار او كنجكاوي نكنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-به محافظه كاري او,با سخن گفتن غير عادي,لباس پوشيدن غير عادي,و كارهاي غيرعادي ديگر,خدشه وارد نكنيد.خيلي احتمال دارد كه او سيگار كشيدن يا مشروب خوردن شما را تاييد نكند... [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-هر نوع تمايل به بد خلقي,اغتشاش يا ناسازگاري را در خود سركوب كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-سعي نكنيد به او توصيه كنيد كه چه بخورد و چه بپوشد و اگر به نظر مي رسد كه به دوستان شما علاقمند نيست آنها را به او تحميل نكنيد. [/font][/font][/font]

[font][font][font]زن متولد تير[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-لاابالي و نامرتب نباشيد و نسبت به سر و وضع و رفتارتان بي توجهي نشان ندهيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-از جر و بحث در مورد مسايل شخصي خودتان با او در انظار عموم خودداري كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-از ولخرجي اجتناب كنيد زيرا او صرفه جويي و عقل معاش را تحسين مي كند. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-در حضور ديگران از انتقاد كردن از او خودداري كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]مرد[/font][/font][font][font] متولد تير [/font][/font][/font]
[font][font][font]1-سعي نكنيد بر او مسلط شويد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-از ولخرجي و اسراف و همينطور دخالت دادن اقوام در كارها دوري كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-در رفتار خود محافظه كار باشيد,از آرايش زياد و لباسهاي عجيب و غريب بپرهيزيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-از برنامه ريزيهاي كامل اجتماعي خودداري كنيد,بگذاريد او خودش برنامه ريزي كند. [/font][/font][/font]

[font][font][font]زن متولد مرداد[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-از لباسهاي او,دوستانش,شخصيتش يا خانه اش انتقاد نكنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-از بحثهاي مذهبي و سئوالهاي مربوط به خانواده اش خودداری كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-سعي نكنيد بر او مسلط بشويد...مواظب باشيد كه عقايد خود,دوستان خود,ورزشهاي مورد علاقه خود و ترجيحات خود را در مورد موضوعات مختلف,به او تحميل نكنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-با او دعوا و غرغر نكنيد.از آنجايي كه او از طفره رفتن عصباني مي شود هميشه با او صادق و راستگو باشيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]مرد متولد مرداد[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-سيگار نكشيد,آدامس نجويد و در ساير عادات شخصي خود افراط نكنيد(اگر حس مي كنيد كه از اين كارها خشمگين مي شود).او در اين موارد احساس خودش راروراست به شما خواهد گفت... [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-از پرگويي در مورد خودتان,شغلتان,دوستانتان و بخصوص مرداني كه مي شناسيد خودداري كنيد.او دوست دارد خودش در مركز صحنه باشد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-به طور آشكار از مردها دلربايي نكنيد و هرگز سعي نكنيد حسادت او را عمدا تحريك كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-سلطه جويي او را بپذيريد و او را وادار نكنيد به مكانهايي برود يا كارهايي بكند كه هيچ اهميتي به آنها نمي دهد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]5-او از اينكه در حضور جمع مورد بحث واقع شود و يا از او انتقاد بشود خوشش نمي آيد. [/font][/font][/font]

[font][font][font]زن متولد شهريور[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-از عصباني شدن و از كوره در رفتن اجتناب كنيد,او آرام و وقار را تحسين مي كند. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-از انتقادهاي او ناراحت نشويد,زيرا او به طرف كمال حركت مي كند,هم براي خودش و هم براي شما. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-بدون مشورت با او تصميمي نگيريد.او دوست دارد اظهار نظر كند و احساس كند كه براي شما مفيد است. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-زماني كه حس مي كنيد خودش شخصا ميل به فاش كردن بعضي مسايل ندارد سعي نكنيد در زندگي خصوصي او كنجكاوي كنيد.به ياد داشته باشيد كه مهرباني و همدردي براي او خيلي بيشتر از تجملات و هداياي گرانبها ارزش دارد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]مرد متولد شهريور[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-وقتي به نظر ساكت و متفكر مي رسد با صحبت كردن مزاحمش نشويد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-از اغتشاش و شلوغي بپرهيزيد زيرا او براي صلح و هماهنگي ارزش زيادي قايل است.. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-در مورد موضوعات بي اهميت به او غرغر نكنيد و در مورد مسايلي كه كاري درباره شان نمي توان كرد غمگين و بهانه جو نباشيد.او در مورد اتلاف انرژي بسيار تحريك پذير مي باشد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-قبل از اينكه از تصميماتش سئوال كنيد صبر كنيد تا آرامشش را بدست بياورد. از افراط در همه چيز خودداري كنيد.منظور اين است كه همانطور كه بايددر مورد خارجي عواطف ميانه رو باشيد,در مورد عواطف دروني هم معتدل باشيد.او يك ميانه روي منطقي را دوست دارد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]5-در مورد عادات شخصي يا طرز رفتارش خالفت نكنيد,زيرا او چه بوسيله كلام و چه به طرق ديگر نارضايتي خود را نشان مي دهد. [/font][/font][/font]

[font][font][font]زن متولد مهر[/font][/font][/font]
[font][font][font]1- سعي كنيد در مسايل مختلف او را به آرامي متقاعد كنيد.اين كار خيلي بهتر از دستور دادن به اوست. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-به خود اجازه ندهيد ستيزه جو يا تند زبان باشيد.او يك محيط صلح آميز را دوست دارد و از شما انتظار دارد كه رعايت اين موضوع را بكنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-او را مجبور نكنيد در ورزشهاي خارج از خانه با شما همراهي كند,زيرا تمايل زيادي به اين كار ندارد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-دايما در مورد امور مالي به او نصيحت و راهنمايي نكنيد و از بحث راجع به امور شغلي و مسايل سياسي بپرهيزيد.اگر به موسيقي,هنرو ادبيات علاقه اي نداريد,نگذاريد او بفهمد!سعي كنيد به همه آنها علاقمند شويد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]مرد متولد مهر[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-در حضور او با مردي زياد خودماني نشويد و نگذاريد در مورد محبت شما ترديد كند.او ميل دارد حس كند كه تمام قلب شما متعلق به اوست. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-موجود تنبل و كودني نباشيد.تحسيني را كه او براي شوخيهاي جالب و هوشمندي قايل است,با داشتن اين صفات,به خود اختصاص دهيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-از هرگونه عملي كه نشان دهنده اين باشد كه داريد به او دستور مي دهيد خودداري كنيد و او را وادار نكنيد شما را به تمام دوستانش معرفي كند. [/font][/font][/font]

[font][font][font]زن متولد آبان[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-اگر او خودش اهل زخم زبان زدن و بدگماني باشد سعي كنيد شما اينطور نباشيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-از خود عدم شجاعت يا تمايل به عقب نشيني در مورد كار و كوشش نشان ندهيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-از افسردگي و بدخلقي اجتناب كنيد.او اشخاص سرزنده را دوست دارد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-به نظر خسته و تنگ نظر نياييد زيرا او از ديدن هر نشانه اي از خست بخصوص در حضور ديگران خشمگين مي شود. [/font][/font][/font]
[font][font][font]مرد متولد آبان[/font][/font][/font]
[font][font][font]1-از صرف مقدار زيادي توجه به او دريغ نورزيد.. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-از موقعيتهاي درگير كننده با اقوام دوري كنيد و از او انتظار نداشته باشيد هميشه آماده پذيرفتن هر اجتماعي باشد.او بخصوص از مراسم رسمي خوشش نمي آيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-زياده از حد حالت مطمئن و مثبت به خود نگيريد...بخصوص اصرار نكنيد اوچيزهايي را مطالعه كند كه دوست ندارد. [/font][/font][/font]

[font][font][font]زن متولد آذر [/font][/font][/font]
[font][font][font]1-او را مجبور نكنيد شغل خود را رها كند.بگذاريد در اين مورد انتخاب با خودش باشد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-از زنهاي ديگر دلربايي نكنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-اگر او به زندگي فعال اجتماعي علاقه ندارد,از اين نوع زندگي اجتناب كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-در مورد اينكه چگونه بايد لباس بپوشد,موهايش را آرايش كند,خانه اشرا مبله كند و ساير چيزهايي كه او آنها را در قلمرو حوزه خودش مي داند سختگير نباشيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]مرد متولد آذر [/font][/font][/font]
[font][font][font]1-اگر او دوست ندارد شما كار كند,اصراري نداشته باشيد كه بعد از ازدواج هم به شغلتان ادامه دهيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-دوستان نامطبوع خود را رها كنيد زيرا اين آمادگي در اوهست كه شما را از روي دوستانتان قضاوت كند. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-در مورد برنامه ريزي براي نامزدي,خانه و مسايل مشابه خواسته هاي او را در نظر بگيريد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-در مورد كارهايتان اقوام خود را دخالت ندهيد و از غرولند و انتقاد اجتناب كنيد. [/font][/font][/font]

[font][font][font]زن متولد دي [/font][/font][/font]
[font][font][font]1-سعي نكنيد او را وادار كنيد دوستانش را كنار بگذارد و از هر نوع تظاهري به حسادت خودداري كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-درباره شخصيت و عادات خصوصي اش اشارات تحريك آميز نكنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-به او هجوم نبريد و خودداري يا توداري او را محترم بشماريد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]مرد متولد دي [/font][/font][/font]
[font][font][font]1-سعي نكنيد درباره مسايل پنهاني او كنجكاوي كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-اگر او كم حرف و خاموش راترجيح مي دهد,كوشش نكنيد فريبندگيهاي اجتماعي را به او تحميل كنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-سعي نكنيد او راتغيير بدهيد.اگر نمي توانيد او را همانطور كه هست قبول داشته باشيد اصولا از اين رابطه صرف نظر كنيد. [/font][/font][/font]

[font][font][font]زن متولد بهمن [/font][/font][/font]
[font][font][font]1-در نقطه نظرهاي خود سنتي و قديمي نباشيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-در مورد لباس و سرو وضعش چيزي به او ديكته نكنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-در ميان جمع و در حضور ديگران با او مشاجره نكنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-نزديكان و اقوام خود رابه او تحميل نكنيد مگر اينكه خودش آمادگي پذيرفتن آنها را داشته باشد.بگذاريد او دوستانش رابراي خود حفظ كند. [/font][/font][/font]
[font][font][font]مرد متولد بهمن [/font][/font][/font]
[font][font][font]1-از جر و بحث و دخالت در امور خصوصي او بپرهيزيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-خود را درگير و مشغول اشخاص ديگر نكنيد و در عين حال نسبت به تعلقات او حسادت نشان ندهيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-از گفته هاي مرموزي كه او مكرر و فراوان به زبان مي آورد رنجش به دل راه ندهيد. [/font][/font][/font]

[font][font][font]زن متولد اسفند [/font][/font][/font]
[font][font][font]1-مجبورش نكنيد براي مدت زمان طولاني روي يك موضوع بخصوص تمركز كند.او به آساني از اين وضع خسته مي شود و تغيير را دوست مي دارد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-در مورد مسايل مربوط به لباس پوشيدن و طرز رفتار خود بي دقتي نكنيد و بر سر موضوعات بي اهميت بااو دعوا نكنيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-مكالمه را به خود اختصاص ندهيد.او دوست دارد آزادانه درباره خودش سخن بگويد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-از رفتار غير عادي اجتناب كنيد و به عقايدش در مورد پاكدامني و تقوا بي احترامي نكنيد و آنها را قديمي تلقي ننماييد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]5-به علت زن بودنش او را محدود نكنيد او قويا به تساوي بين زن و مرد اعتقاد دارد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]مرد متولد اسفند [/font][/font][/font]
[font][font][font]1-سعي نكنيد او را وادار كنيد تملق بگويد او براي اين كار خيلي صميمي و بي رياست. [/font][/font][/font]
[font][font][font]2-از اينكه او را به شتاب كردن واداريد بپرهيزيد بخصوص در امور مربوط به كسب و كار. [/font][/font][/font]
[font][font][font]3-به ياد داشته باشيد كه توجهات كوچكي كه به ساير زنان مي كند هيچ اهميتي ندارد و حسود نباشيد. [/font][/font][/font]
[font][font][font]4-در مورد اشتباهاتش بي صبر يا نا مهربان نباشيد و او را به خاطر مسايل بي اهميت و جزئي بر نيانگيزيد.[/font][/font][/font][/font][/font][/font]
[font][font][font][font][font]لطفا پاسخ بزاريد و بگيد متولد چه ماهي هستيد ...[/font][/font][/font][/font][/font]

امضا كاربر
JUST .... HE
يك شنبه ۲۲ شهر ۱۳۹۴ ۱۵:۱۶ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 


تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1397.