به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لینوکس Linux Ubuntu 7.04

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 95 در 81 موضوع

امتياز: 101.00

ارسال: #1
لینوکس Linux Ubuntu 7.04
Ubuntu از یک واژه باستانی آفریقایی به معنای " انسانیت برای دیگران " گرفته شده است.
Ubuntu همچنین به معنای عبارت "من هستم" و "من به خاطر ما بودن هستم" نیز می‌باشد.
توزیع لینوکس ubuntu بهاری را به دنیای نرم افرارها آورده است.چندی پیش مؤسسه Linux Word Expo از فرانکفورت آلمان جایزه "لینوکس رسانه جدید" را به ubuntu و مؤسس آن Mark shuttleWorth اهدا کرد.
Ubuntu یک سیستم عامل کاملا کدباز و رایگان مبتنی بر لینوکس می‌باشد که برای پشتیبانی از پردازنده‌های زیر ارائه می‌شود:
- PC X86
- PC64-bit AMD64
- PowerPC Apple iBook,iBook G4,G5
Ubuntu شامل بیش از 16000 قطعه نرم‌افزار است ولی هسته مخصوص نصب بر‌روی دسکتاپ آن را می‌توان بر روی یک CD رایت کرد.Ubuntu همه نرم افزار‌های استاندارد برای دسکتاپ را از برنامه‌های واژه پرداز و صفحه گسترده گرفته تا دسترسی به اینترنت ، وب سرور ، ایمیل ، ابزار‌های زبان‌های برنامه‌نویسی و حتی چندین بازی را شامل می‌شود.

?What is Ubuntu

Ubuntu is a community commundeveloped operating system that is perfect for laptops, desktops and servers. Whether you use it at home, at school or at work Ubuntu contains all the applications you'll ever need, from word processing and email applications, to web server software and programming tools

Ubuntu is and always will be free of charge. You do not pay any licensing fees. You can download, use and share Ubuntu with your friends, family, school or business for absolutely nothing

We issue a new desktop and server release every six months. That means you'll always have the the latest and greatest applications that the open source world has to offer

Size : 697 Mb

Download

ftp://128.59.59.71/pub/linux/ubuntu/rele...p-i386.iso
شنبه ۱ ارد ۱۳۸۶ ۱۲:۳۴ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تبدیل ویندوز ایکس پی به لینوکس اوبانتو! - Turn Your Windows Xp To Ubuntu mohsenktm 1 1,370 يك شنبه ۱ دي ۱۳۹۲ ۱۹:۲۸ عصر
آخرین ارسال: dmaon
  Stellar Phoenix Linux Data Recovery 4.0 (Demo) محمد 0 402 شنبه ۷ شهر ۱۳۸۸ ۲۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: محمد
  Ubuntu Live USB Imager 0.0.0.9 (Freeware) محمد 0 423 جمعه ۶ شهر ۱۳۸۸ ۲۳:۴۹ عصر
  Linux Integration Components for Windows Server 2008 Hyper-V R2 2.0 (Freeware) محمد 0 445 جمعه ۶ شهر ۱۳۸۸ ۱۷:۵۰ عصر
  OpenOffice.org for Windows/Linux/Mac OS/FreeBSD 2.2 mohsenktm 0 653 پنج شنبه ۳۰ فرو ۱۳۸۶ ۱۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: mohsenktm

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.