به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست کرک flash&media capture

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 3
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
درخواست کرک flash&media capture
نرم افزار flash&media capture را از سایتwww.meta products.com دانلود کردم ولی از انجا که این نرم افزار از نوع trial بود بعد از 30 روز از کار افتاد و پیشنهاد خرید انرا می کند.کلیپ هایی را هم که با این نرم افزار گرفته بودم نیز دیگر باز نمی شوند.اکنون اگر شما کرک یا سریال یا کیجن یا هر چیز دیگری که برای باز کردن این نرم افزار و کلیپ ها لازم است را دارید مشکل مرا حل کنید.سپاسگزارم.
(آخرین ویرایش در این ارسال: دو شنبه ۱۰ دي ۱۳۸۶ ۰۶:۵۹ صبح، توسط samandar.)
يك شنبه ۹ دي ۱۳۸۶ ۰۴:۲۹ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 95 در 81 موضوع

امتياز: 101.00

ارسال: #2
RE: درخواست کرک flash&media capture
MetaProducts Flash and Media Capture v1.1.31

http://cracknews.com/MetaProducts.Flash....crack.html
يك شنبه ۹ دي ۱۳۸۶ ۰۹:۱۸ صبح
*

ارسال: #3
دوست عزیز در هنگام دانلود یک پیام leech می گیرم وهیچ کاری نمی توانم بکنم .برنامه دانلود سیستم به صورت پیشفرض dap می باشد.ایا نرم افزار antileech وجود دارد و اگر وجود دارد از کجا باید تهیه کرد؟ضمنا این کرکی که شما معرفی کرده اید برای ورژن 1.1.31 میباشد{اگر اشتباه نکنم}.کرک ورژن1.4.0.58 و ورژن 1.3.0.48را هم اگر ممکن است در همین قسمت قرار دهید.من فقط این دو ورژن را در اختیار دارم.سپاسگزارم.[samandar
(آخرین ویرایش در این ارسال: دو شنبه ۱۰ دي ۱۳۸۶ ۰۷:۳۸ صبح، توسط samandar.)
دو شنبه ۱۰ دي ۱۳۸۶ ۰۶:۵۶ صبح
*

ارسال: #4
Name:www.serials.ws
Serial: dqmaAzt5VD46JUuoKZ5kDbcj5wTD4xg+0wMYm2xs8uoFC5QH+Zhq9DJDRcdELZEChVPWmidbjr7rMkVvCg==amqd
دو شنبه ۱۰ دي ۱۳۸۶ ۰۹:۴۲ صبح
*

ارسال: #5
جواب نداد .یا شاید من روش درست وارد کردن این سریال را نمی دانم.در هنگامی که بر روی ایکن این نرم افزار در نوار ابزار اینترنت اکسپلورر کلیک میکنم یک تابلو باز می شود که در سمت راست ان برروی کلید register که کلیک می کنم تابلویی باز می شود که مکانی برای وارد کردن regiteration key دارد.سریالی را که شما داده اید در انجا paste میکنم و ok می کنم ولی میگوید که the key is invalid.لطفا مشخص کنید که این سریال متعلق به کدام ورژن است و اینکه روشی که توضیح دادم درست است.من سایتهای زیا دی را امتحان کرده ام ولی خدا وکیلی سایت شما یه چیز دیگس... .for the time being!.
دو شنبه ۱۰ دي ۱۳۸۶ ۲۳:۲۵ عصر
*

ارسال: #6
http://pooyan12.persiangig.com/MetaProdu....sr%7D.zip
چهار شنبه ۱۲ دي ۱۳۸۶ ۱۰:۰۵ صبح
1 کاربر به دلیل این ارسال از mohsenktm سپاسگزاری کرده است. شهرام
*

ارسال: #7
عزیز من متاسفانه باز هم این سریال جدید جواب نداد.ورژنی که بر روی اکسپلورر من نصب است ورژن 1.4.0.58 میباشد.روش وارد کردن این سریال را هم در بالا گفته ام.اگر اشتباه است لطفا راهنمایی کنید.یک بار برای همیشه مشکل مرا حل کنید.
جمعه ۱۴ دي ۱۳۸۶ ۰۱:۵۶ صبح
*

ارسال: #8
دوست عزیز هیچ کرکی برای ورژن 1.4.0.58 و 1.3.0.48 وجود ندارد پس لطفا از یکی از دو برنامه ای که در زیر میزارم استفاده کن.

Flash Saver 5.7
ذخیره تمامی فایل های فلش از آدرسهای اینترنتی:: فایلهای SWF فلش تقریبا عمده ترین و محبوب ترین فرمت انیمیشنی موجود در اینترنت را شامل می شوند .ولی به خاطر دارا بودن ویراستار بر روی خود , قابلیت ذخیره آنها در مرورگر ها با راست کلیک بر رویشان وجود ندارد . حتما برای شما نیز بارها پیش آمده است که می خواستید یک انیمیشن زیبای فلش را از محیط اینترنت بر روی سیستم خود ذخیره کنید ولی قادر به انجام آن نبودید . در این گونه مواقع باید از ابزاری جانبی و قدرتمند کمک گرفت . Flash Saver محصولی مناسب و کارا از وب سایت Ptshare.com است که به آسانی به شما امکان دانلود فایلهای SWF فلش را از صفحات وب می دهد . قابلیت دریافت تمامی فلش های اینترنتی از صفحات وب شامل وب سایتهای فلش , بازی های فلش , Flash MTV , فیلم های فلش , تبلیغات فلش و هر فایل فلشی با فرمت SWF . تنها با یک کلیک ساده از محیط مرورگر شما قادر به دریافت تمامی فایل های فلش می باشید !

برخی دیگر از ویژگی های نرم افزار Flash Saver : مجهز به نرم افزار Flash Player برای پخش فایلهای فلش دانلودی و تمامی فایلهای فلش موجود در سیستم . ویژگی Copy URL برای دادن آدرس دقیق فایل فلش در اینترنت به شما . توانایی جستجو در بین Log ها و فایلهای دانلودی و ویژگی پیش نمایش فایلها قبل از دانلود . توانایی فرستادن فلش های زیبا به Email دوستان تنها با چند کلیک . گرفتن عکس از محیط فایلهای SWF فلش . دانلود تمامی فایلهای فلش موجود در یک آدرس اینترنتی .
و ...
دانلود نرم افزار با حجم 3.55 مگابایت
http://www.ptshare.com/download/flashsaver.exe
شماره سريال نسخه ي 5.7 نرم افزار : Name: iNDUCT team 2006 Serial: FC26073586B9385F8

FlashFavorite 1.50

حتما در وب سایتهای گوناگون اینترنتی با فایلهای زیبای فلش برخورد کرده اید و محیط زیبا و چندرسانه ای جذاب آن ها بهره جسته اید . یکی از مشکلاتی که بسیاری اوقات کاربران اینترنتی علاقمند به فلش را آزار می دهد، دریافت سخت این فایل ها از اینترنت است که اکثر افرد غیر حرفه ای موفق به دریافت فایلهای فلش مورد علاقه ی خود از صفحات وب نمی شوند !

FlashFavorite نام نرم افزار کوچک و مفیدی است که به کاربران مرورگر محبوب IE یا اینترنت اکسپلورر امکان دانلود و ذخیره ی انواع فایل های فلش با فرمتهای SWF و FLV را از صفحات وب می دهد !

با این نرم افزار انواع فلش های زیبای سرگرم کننده، تبلیغاتی، بازی، موسیقی، کلیپ و ... را با یک کلیک ساده و با نام مورد علاقه ی خود بر روی هارد ذخیره کنید .

از دیگر ویژگی های این نرم افزار مفید می توان به : قابلیت طبقه بندی و پوشه بندی تمامی فایلهای فلشی را که مایلید ذخیره کنید ، قابلیت مدیریت کامل پوشه ی Temporary Internet Files برای مشاهده و مدیریت تمامی فایلهای فلش مشاهده شده تا به کنون ، قابلیت سازگاری با ویندوز های 98/SE/ME/NT/2000/2003/XP و... اشاره نمود .

دانلود نرم افزار با حجم ۱.۸ مگابایت همراه با کرک
http://dl.kamyabonline.com/download/prog...201.50.exe
پسورد فایل :www.kamyabonline.com
دو شنبه ۱۷ دي ۱۳۸۶ ۱۰:۳۲ صبح
1 کاربر به دلیل این ارسال از mohsenktm سپاسگزاری کرده است. شهرام
*

ارسال: #9
دوست عزیز بسیار مفید بود .حیفم امد تشکر نکنم.سپاس.samandar
سه شنبه ۱۸ دي ۱۳۸۶ ۱۹:۵۴ عصر
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سریال advanced registry optimizer 2010 و Flash Video Downloader nikbin09 0 1,262 چهار شنبه ۱۴ بهم ۱۳۸۸ ۲۳:۵۰ عصر
آخرین ارسال: nikbin09

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1395.