به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اشکال در windows xp

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 3
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
اشکال در windows xp
هر بار گزینه searchرا در ویندوز استفاده می کنم در پایان کار که زمان گرفتن نتیجه است ناگهان آن error مشهور ماکروسافت ظاهر می شود و چه گزینه send to microsoft و چه don't send را انتخاب کنم ویندوز reset می کند.restore point این مشکل هم نمی دانم مربوط به چه زمانیست.هرچه آزمایش کردم جواب نداد.حوصله تعویض ویندوز هم ندارم مخصوصآ اگر شما راه حلی بدهید.دانش شما کارگشاست.سپاس samandar
شنبه ۲۲ دي ۱۳۸۶ ۰۷:۱۲ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,573 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #2
RE: اشکال در windows xp
احتمالات زیادی در این زمینه وجود دارد.
ممکن است ویروسی شده باشید : که با نصب یک نرم افزار آنتی ویروس به روز از آن مطمئن خواهید شد.
http://freedownload.ir/content/category/1/23/50
ممکن است بعضی از فایل های شما آسیب دیده باشند از جمله فایل های ویندوز یا حتی فایل های دیگر شما که موقع جستجو ویندوز به آن بر می خورد. که با REPAIR کردن ویندوز و یا عوض کردن آن دلیل آن معلوم می شود.
امکان نصب نرم افزار هایی که باعث مختل شدن عمل جستجو می گردند و تنظیمات رجیستری را تغییر داده است.
اگر مشکل کوچکی باشد با ساختن یک user دیگر بر روی ویندوز احتمال حل شدن آن وجود دارد.
بهترین روش در این مواقع که کمترین وقت را در عوض یافتن مشکل از شما می گیرد.
اول بهتر است به تاریخ آخرین یا عقب تر که در خود restore ویندوز به شما نشان داده می شود ویندوز را بازگردانید.
در صورت حل نشدن ویندور را repair و یا از اول نصب کنید.

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

شنبه ۲۲ دي ۱۳۸۶ ۱۸:۱۰ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
سپاس کرده: 3
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #3
درود شهرام.قبل از هر چیز در مورد موضوع قبلی (بالا) هم تشکر کنم و هم توضیحی بدهم.بعد مشکل جدید را بگویم.درuser جدید دیگر آن مشکل وجود ندارد.اما در یوسر ادمین هنوز وجود دارد.انتی ویروس nod 32 هم همیشه نصب بوده و هر چند وقت یکبار deep analyize می کنم ولی چیزی پیدا نکرده.اما مشکل جدید: چند روز قبل شدیدآ دنبال یک سریال برای یک نرم افزار در سایتهای معتبر و غیر معتبر در سایتهای داخلی و خارجی می گشتم.بالاخره در یک سایت خارجی پیداش کردم.با dap می خواستم بگیرمش اما بلا فاصله zone alarm این منیجر شروع به اخطار داد.جدی نگرفتم.(nitrogen.tsrh).قبلآ گرفته بودم مشکلی نبود.یه فایل اجرایی بود.ولی وقتی بازش کردم یه باکس بود که توش سه تا سریال بود.با یه کلید که روش نوشته بود generate .ولی وقتی میزدی هیچ اتفاقی نمی افتاد.وقتی بازش کردم nod32 یه اخطار داد.ولی ویندوز از آن به بعد مدام اخطار می دهد .ناد32 را فعال کردم (deep analize)ولی چیزی پیدا نکرد{sorry I,ve lost my language bar now!as a result of a virus probably ! }
  bitdefender and trojan remover v. .6.5.9  couldn,t find anything.would you mind telling me what I should do now so as to get rid of this fu.. malware? thank you .SAMANDAR
چهار شنبه ۳ بهم ۱۳۸۶ ۰۴:۳۳ صبح
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,573 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #4
سلام دوست عزیز
ویروس ها و در هر نرم افزار ساده ای می توانند گنجانده شوند. nod32 آنتی ویروس خیلی قوی نیست بهترین آنتی ویروس ها را می توان kaspersky و bitdefender نام برد که kaspersky internet security را من به شما پیشنهاد می کنم که در سایت نیز همراه با key به روز رسانی در نظرات مطلب موجود است. توجه داشته باشید که آنتی ویروس را قبل از استفاده به روز کنید. اگر احتمالا مشکل شما حل نشد از bitdefender و یا kaspersky 8 beta استفاده کنید.
http://freedownload.ir/content/view/123

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

چهار شنبه ۳ بهم ۱۳۸۶ ۱۵:۲۵ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 2 در 2 موضوع

امتياز: 101.00

ارسال: #5
سلام
اگر در جاهاي ديگر به شما ايراد نمي‌گيرد و ري استارت نميشود و فقط همين مورد است.به احتمال قوي سيستمتان ويروس دارد و پيشنهاد من استفاده از آنتي ويروس سيمانتك است كه تمام ويروسهاي قديم و جديد را مي‌شناسد.در غير اين صورت ويندوز خراب شده و بايد عوضش كنيد.:18:
چهار شنبه ۱ خرد ۱۳۸۷ ۰۶:۴۸ صبح
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جستجوی بدون دردسر در Windows XP مریم بارونی 0 259 پنج شنبه ۱۳ شهر ۱۳۹۳ ۱۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: مریم بارونی
  آپدیت آفلاین ویندوز xp تا 31 ژانویه 2011 Windows xp All Updates Download baz 2 1,928 جمعه ۲۱ تير ۱۳۹۲ ۱۴:۲۰ عصر
آخرین ارسال: aminlaklak
new2 دانلود ویندوز زیبای Windows XP Professional Black Edition v. 2011.10.13 amir 0 1,468 جمعه ۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: amir
new2 دانلود Microsoft Windows XP SP3 2011 v11.8-ویندوز اکس پی 2011 نسخه 11.8 amir 0 771 يك شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ صبح
new2 دانلود Windows XP SP3 Fantastic Edition v2-ویندوز اکس پی عکس ورژن 2 amir 0 899 يك شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۷ صبح
  دانلود ویندوز اکس پی 2011-Windows XP SP3 Final lite 2011 v1.0 amir 0 1,134 سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۰ ۰۲:۱۲ صبح
  ویندوز ایکس پی سرویس پک سه همراه با جدیدترین آپدیت ها - Windows XP SP3 Integ armman 0 710 چهار شنبه ۵ آبا ۱۳۸۹ ۰۴:۴۳ صبح
آخرین ارسال: armman

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.