به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل بجود آمده در سیستمم

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 1
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
مشکل بجود آمده در سیستمم
با سلام خدمت دوستان:مدتی است با سیستمم بشرح زیر دچار مشکل شده ام که عبارتند از:
1)نمیتوانم وارد safe modeشوم.
2)بغضی از برنامه ها وفایلها قابل اجرا نیستندوبا کلیک بر آنها ارور میدهدرجیستری دسترسی به آن برنامه را ندارد در خواست را کنسل کنید.
3)با استفاده از منوی استارت نمیتوان سیستم را خاموش,استندبای.....نمود.
4)گزینه اینترنت آپدیت غیر فعال شده وبه هیچوجه فعال نمیشود.
5)سرعت سیستم پائین آمده.
6)فضای درایوCبه ناگهان پر شده وحتی نمیتوان آنرا دیفرگ کرد.با وجود نصب آنتی ویروس کسپراسکای و آنتی اسپایور وآپدیت روزانه آن هیچ نوع اخطاری از وجود ویروس و.....نمیدهد.
لطفا"محبت کرده راهنمائیم کنید.با تشکر
يك شنبه ۲۱ بهم ۱۳۸۶ ۲۰:۳۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,572 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #2
RE: مشکل بجود آمده در سیستمم
سلام دوست عزیز
آیا قبلا سیستم شما ویروسی شده بوده و آن را پاک کرده اید؟
ویندوز شما حال به هر دلیلی آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد.
اگر از اینترنت استفاده می کنید بهتر است از نسخه kaspersky internet security استفاده کنید تا امکان هک شما وجود نداشته باشد.
امکان دارد نرم افزار مخربی بر روی سیستم شما نصب شده باشد و آن را توسط kaspersky اجازه دسترسی داده اید، به events های آنتی ویروس سر بزنید و به riskware و یا ویروسی بودن نرم افزار های تشخیص داده شده دقت کنید.
ویندوز خود را نیز بروز نگه دارید. هر نرم افزاری می تواند حفره امنیتی داشته باشد و شما به آن اجازه دسترسی داده باشید، سعی کنید همیشه از بروز ترین نرم افزار ها استفاده کنید.
بهتر است ویندوز خود را با فرمت کردن درایو C از دوباره نصب کنید و قبل از هر برنامه ای آنتی ویروس نصب کنید و به هر برنامه ای اجازه دسترسی به اینترنت و یا اجرا ندهید.

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

يك شنبه ۲۱ بهم ۱۳۸۶ ۲۳:۰۲ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده است. bozorgmehr
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #3
goze bala ghooz
سلام

ویندز غیر قانونی بود windows genuion از سایت دانلود کردن ولی هیچ تاثیری نداشت حتی وقتی safe mod بالا میام.
ویروس 2008 وارد کامپیوتر شده صفحه آبی رنگ کرده.
هیچ سایتی رو نمیتونم سرچ کنم راه حلش چیه؟

ویرایش توسط مدیر: لطفا فارسی تایپ کنید
چهار شنبه ۱ آبا ۱۳۸۷ ۱۲:۱۹ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*

ارسال: #4
RE: goze bala ghooz
roberto ravanel نوشته شده توسط:دو کامبیوتر شبکه شده دارم که هنگام ورود درخواست اکتیو شدن توسط ماکروسافت میکرد ونرم افزار مایکروسافت ویندوز را با کرک بوسیله سی دی در کامبیوترم دانلود کردم و تمام فایلهای اونو احرا کردم بطوری که میگه ویندوز اکتیو و فعال شده و منو به صفحه ول کام میبره وقتی رمزم را وارد میکنم مراحل بالا دوباره تکرار میشه.لازم به ذکر است که فقط فایل ست اب(set up) ان روی سیف مد احرا نمیشه ومیگه رو نرمال مد احرا کن در حالیکه ویندوز در نرمال مد بالا نمی یاد.

ضمنا" مرورگرم با توجه به وصل بودن به اینترنت هیچ سایتی رو سرچ نمیکنه حتی نمیتونم ویندوزو ابدیت کنم

امضا كاربر

جمعه ۳ آبا ۱۳۸۷ ۱۹:۴۶ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*

ارسال: #5
RE: مشکل بجود آمده در سیستمم
سلام کاربر گرامی

همونطور که در این تاپیک هم گفته بودم : http://forum.freedownload.ir/showthread.php?tid=1263
وقتی مهلت تست چند روزه ویندوز تمام می شه و اجازه استفاده از ویندوز در حالت نرمال به شما داده نمیشه باید از راه های دیگه وارد شد که توضیحش طولانی و باید اون شرایط رو ببینم تا گزینه هاش رو توضیح بدم.

بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید نصب دوباره ویندوز است پس:

* اول از همه اگر ویروسی هستید باید تمام هارد خود را فرمت کنید و اگر به داده های خود نیاز دارید از آنتی ویروس های پرتابل استفاده کنید یا هارد خود را به سیستمی که آنتی ویروسی با آخرین به روز رسانی موجود است برده هارد به هارد کنید و آنجا ویروس یابی کنید. (توجه کنید که اگر در بر روی درایو های شما قبلا آنتی ویروس نصب باشد ممکن است به عنوان ویروس شناخته شود پس آن ها را پاک کنید)
* بعد از این عملیات درایوی که می خواهید ویندوز را بر روی آن نصب کنید فرمت کرده اگر در درایو های دیگر قبلا ویندوز داشته اید آن ها را فرمت کنید. ( فایل های مورد نیاز خود را جا به جا کرده بعد فرمت کنید)
* از ویندوزی استفاده کنید که قبلا امتحان شده. ویندوز را نصب کنید و قبل از اینکه مهلت تست تمام شود آن را کرک کنید. اگر ویندوز را از بازار تهیه کرده باشید کرک آن همراه در سی دی موجود است همچنین می توانید از کرک موجود در سایت استفاده کنید. فایل های متنی را مطالعه و به نحوه کرک توجه فرمایید.

همانطور که گفتم راه های زیادی وجود داره ولی به جای اینکه این همه راه یاد بگیرید که ممکن است به درد شما نخوره بهتر است این مراحلی که گفتم را امتحان کنید.

در آخر اگر نمی توانید کار های گفته شده را به درستی انجام دهید یا امکانات لازم را ندارید بهتر است به تعمیر کاران سیستم مراجعه کنید.

امضا كاربر

جمعه ۳ آبا ۱۳۸۷ ۲۰:۰۱ عصر
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1395.