به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن موبایل / تالار موبایل / تالار سونی اریکسون v / گوشی جدید سونی اریکسون XPERIA X1

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گوشی جدید سونی اریکسون XPERIA X1

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 24 در 19 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
گوشی جدید سونی اریکسون XPERIA X1
با سلام خدمت دوستان امروز می خوام جدید ترین گوشی معرفی شده سونی رو براتون معرفی کنم این گوشی XPERIA X1 نام داره و قراره سال آینده وارد بازار بشه و اینم مشخصات این گوشی
صفحه  TFT لمسی، ۶۵ هزار رنگ
اندازه   ۸۰۰x ۴۸۰پيکسل ، 3 اینچ
microSD (TransFlash)    کارت حافظه
400 مگابایت حافظه داخلی
و وجود GPRS - EDGE - نسل سوم - اينترنت بی سيم - بلوتوث و ورودی رایانه
و اما مسئله اصلی وجود مکانیابی جغرافیایی GPS و سیستم عامل ویندوز موبیل 6 و یک دوربین 3.2 مگا پیکسلی .
عزیزان من به شخصه منتظر یک همچین چیزی از سونی بودم . سونی تنها فقط گوشی با سیستم عامل ویندوز نداده بود که اونم ارائه داد و اینم عکس این گوشی بی نظیر.

امضا كاربر
قرمز رنگ عشق پرسپوليس تمام عشق .
پنج شنبه ۲۵ بهم ۱۳۸۶ ۱۰:۵۴ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2 کاربر به دلیل این ارسال از sirkour20 سپاسگزاری کرده اند. شهرام, فرحناز
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مقایسه iPad Air 2 با تبلت Xperia Z4 a_gadget 0 320 دو شنبه ۲۵ اسف ۱۳۹۳ ۲۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: a_gadget
  چگونگی دسترسی به برخی امکانات Xperia Z3 a_gadget 13 578 يك شنبه ۲۴ اسف ۱۳۹۳ ۱۹:۵۷ عصر
  تبلت Xperia Z4، سریع، خشمگین و فوق العاده باریک است a_gadget 0 354 دو شنبه ۱۸ اسف ۱۳۹۳ ۱۷:۳۸ عصر
2fly نسخه غیر رسمی اندروید 5 برای گوشی Xperia M منتشر شد a_gadget 0 459 سه شنبه ۱۴ بهم ۱۳۹۳ ۱۶:۴۴ عصر
  معرفی گوشی فوق باریک سونی اریکسون - Xperia Arc فرحناز 0 572 جمعه ۴ شهر ۱۳۹۰ ۱۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: فرحناز
  بررسی تخصصی Sony Ericsson Xperia Play shayeste 0 811 دو شنبه ۲۲ فرو ۱۳۹۰ ۱۸:۲۳ عصر
آخرین ارسال: shayeste

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1395.