به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن کامپیوتر و الکترونیک / تالار معرفی و دانلود نرم افزار v / ESET NOD32 Antivirus / Smart Security 3.0.636.0 Cracked

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ESET NOD32 Antivirus / Smart Security 3.0.636.0 Cracked

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 95 در 81 موضوع

امتياز: 101.00

ارسال: #1
ESET NOD32 Antivirus / Smart Security 3.0.636.0 Cracked
ESET NOD32 Antivirus System - Integrated, Real-Time Protection against viruses, worms, trojans, spyware, adware, phishing, and hackers. Best detection, fastest performance & smallest footprint.
NOD32 Antivirus System provides well balanced, state-of-the-art protection against threats endangering your PC and enterprise systems running various platforms from Microsoft Windows, through a number of UNIX/Linux, Novell, MS DOS operating systems to Microsoft Exchange Server, Lotus Domino and other mail servers.

ESET Smart Security is a tightly integrated solution designed to protect computers from a range of threats. Built on the award-winning ESET NOD32® Antivirus and its powerful ThreatSense® engine, ESET Smart Security provides antispyware, antispam and customized firewall features. Utilizing ThreatSense — the industry's most advanced heuristics — the window of vulnerability between virus outbreak and signature update is reduced.
The key advantage of this approach is that individual protection modules are able to communicate together seamlessly, to create unparalleled synergy to improve the efficiency and effectiveness of protection. Moreover, the integrated architecture guarantees optimal utilization of system resources, so ESET Smart Security continues ESET's well know reputation for providing rock solid security in a small footprint that will not slow down an individual's computer.

Download : ESET NOD32 Antivirus 3.0.636 Cracked
http://files.9down.com:8080/eav_3.0.636_...racked.rar
Download : ESET Smart Security 3.0.636 Cracked
http://files.9down.com:8080/ess_3.0.636_...racked.rar
پنج شنبه ۲۵ بهم ۱۳۸۶ ۱۱:۰۶ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از mohsenktm سپاسگزاری کرده است. شهرام
*
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #2
RE: ESET NOD32 Antivirus / Smart Security 3.0.636.0 Cracked
سلام من خودم این نرم افزاررو دانلود کردم وبه نظر من نرم افزار خیلی توپیه وهمه کار هارو می شه به راحتی باهاش انجام داد فقط یه عیب کوچیک در آپدید داره.
يك شنبه ۱۱ فرو ۱۳۸۷ ۲۱:۲۲ عصر
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,577 در 813 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #3
این نرم افزار همراه با کرک می باشد و آپدیت می شود.

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

يك شنبه ۱۸ فرو ۱۳۸۷ ۰۱:۲۳ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
سپاس کرده: 4
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #4
من اين نرمافزار رو با محدوديت زماني از سايت esetبا ورزن3.0.642.0دانلود كردم بصورتfree بنظر من بهترين انتي ويروس دنياست مانده بودم مستائسل كه از كجا بعد از تمام شدن زمانش نصبش كنم كه شما 3.0.636.0همرا با كرك رو داريد واقعا ممنون ومتشكرم
پنج شنبه ۲۲ فرو ۱۳۸۷ ۰۴:۳۵ صبح
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ESET NOD32 Offline Update 4871 - آپدیت آفلاین آنتی ویروس NOD32 و ... محمد 0 1,427 چهار شنبه ۲۸ بهم ۱۳۸۸ ۰۳:۵۲ صبح
آخرین ارسال: محمد
  NOD32 Smart Security Offline Update 4871 (2010-02-16) for v3.x v4.x mahdijon 0 1,724 چهار شنبه ۲۸ بهم ۱۳۸۸ ۰۲:۱۹ صبح
آخرین ارسال: mahdijon
  آپدیت آفلاین (ESET NOD32 Offline Update 4854(10/02/2010 mahdijon 0 2,373 پنج شنبه ۲۲ بهم ۱۳۸۸ ۰۳:۳۶ صبح
  ESET Smart Security Offline Update 4850 - آپدیت آفلاین آنتی ویروس NOD32 و ... محمد 0 2,767 چهار شنبه ۲۱ بهم ۱۳۸۸ ۰۲:۴۸ صبح
  Windows Security Officer 7.5.5.4 - نرم افزار امنیتی ویندوز کامپیوتر محمد 0 916 سه شنبه ۲۰ بهم ۱۳۸۸ ۲۲:۴۵ عصر
  NOD32 Smart Security Offline Update 4848 (2010-02-08) for v3.x v4.x mahdijon 0 706 سه شنبه ۲۰ بهم ۱۳۸۸ ۰۱:۴۲ صبح
  آپدیت آفلاین NOD32 و Smart Security نسخه 3 و 4 mahdijon 0 3,187 يك شنبه ۱۸ بهم ۱۳۸۸ ۰۳:۳۰ صبح

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.