به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن گرافیک و مالتی مدیا / تالار فتوشاپ / آموزش افكت هاي فتوشاپ v / Feathers PNG Clipart for Photoshop - تصویر پر های رنگی

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Feathers PNG Clipart for Photoshop - تصویر پر های رنگی

نویسنده پیام
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,573 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #1

پر یکی از پر کاربرد ترین اشکال گرافیکی و اشیای مورد استفاده در طرح های ایرانی مخصوصا در مراسم خاص می باشد.
عکس هایی که سایت نرم افزاری دانلود رایگان برای شما تهیه دیده بسیار زیبا، با کیفیت بالا و واقعی است که در نوع خود بی نظیر می باشد. طرح و رنگ آمیزی خاصی که در این آثار به کار رفته منحصر به فرد است و هر تماشاگری را جذب طرح خود می کند. تصاویر پر با فرمت PNG و تفکیک پذیری بالا دارای رنگ های زنده و واقعی می باشند و با نرم افزار فتوشاپ به راحتی قابل ویرایش هستند.

==============> دانلود رایگان تصویر پر

----------------------------------------------------
Feathers PNG Clipart for Photoshop

Feathers PNG Clipart for Photoshop. this feathers are the best and hight graphic resolution with live color and real picture.

===================> free download feathers

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

جمعه ۱۰ اسف ۱۳۸۶ ۲۲:۴۸ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #2
RE: Feathers PNG Clipart for Photoshop - تصویر پر های رنگی
سلام شهرام جان
من پیمان هستم ایشالا بیشتر با هم اشنا میشیم
بابته این پر ها ممنون
من نیازه فوری به دو مورد دارم اگه پیدا کردین حتما به من بگین
یه ماسک یا وکتور از برج میلاد با جزئیات دقیق و gif هایی از سوختن شمع با کیفیت بالا و یا jpg 300 DPI اگر بکش مشکی باشه که دیگه عالی میشه
شنبه ۱۹ مرد ۱۳۸۷ ۱۲:۱۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
عضو طلایی
اعتبار: 190
سپاس کرده: 3,356
سپاس شده: 6,190 در 1,549 موضوع

امتياز: 519.50

ارسال: #3
RE: Feathers PNG Clipart for Photoshop - تصویر پر های رنگی
یک سری عکس از هنر زیبای نور پردازی شمع و اشکال زیبای چیده شده سوختن شمع را سایت نرم افزاری دانلود رایگان تهیه دیده است.
اشکال زیبای نور در این تصاویر در پشت زمینه دسکتاپ و برای طراحان و کسانی که در تهیه تصاویر غمگین و خلاق و ساخت فضاهای شاعرانه استفاده می کنند بسیار مناسب می باشد. این تصاویر زیبا و ملیم با کیفیت بالا در اندازه 1280x1024 و حجم کم با فرمت JPEG می توانند مورد استفاده هر کاربری قرار گیرند.

http://www.freedownload.ir/content/view/200/64/

امضا كاربر
تمام سپاسم از آن کسی که به من نیازی نداشت اما فراموشم نکرد ...
شنبه ۱۹ مرد ۱۳۸۷ ۱۷:۱۶ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Icon13 آموزش ويژگي هاي فتوشاپ 11 Photoshop 11 CS4 ashkan 0 1,375 شنبه ۲۹ خرد ۱۳۸۹ ۰۷:۲۱ صبح
آخرین ارسال: ashkan
  Photoshop Starry Night Brushes - قلم های ستاره برای فتوشاپ شهرام 0 2,554 يك شنبه ۵ اسف ۱۳۸۶ ۱۷:۵۸ عصر
آخرین ارسال: شهرام
  Arabic Style Brushes for Photoshop قلم فتوشاپ به سبک عربی شهرام 0 2,574 پنج شنبه ۲۹ آذر ۱۳۸۶ ۱۳:۳۸ عصر
  Grunge Paint Brushes for Photoshop - قلم فتوشاپ شهرام 0 2,667 جمعه ۲۵ آبا ۱۳۸۶ ۰۰:۳۰ صبح
  Pooh Children Frame For Photoshop - فریم فتوشاپ شهرام 0 8,259 شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶ ۱۶:۰۵ عصر
  Lovely Heart Frame for Photoshop - فریم فتو شاپ شهرام 0 7,646 شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶ ۱۴:۵۹ عصر
  Fruit Vector Clipart - آثار هنری از میوه ها برای فتوشاپ شهرام 0 1,645 شنبه ۲۸ مهر ۱۳۸۶ ۱۳:۵۷ عصر

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.