به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان / انجمن موبایل / تالار موبایل / تالار برنامه های گوشیهای موبایل v / چگونه یک نرم افزار را از روی گوشی uninstall کنیم؟

نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چگونه یک نرم افزار را از روی گوشی uninstall کنیم؟

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 3
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
چگونه یک نرم افزار را از روی گوشی uninstall کنیم؟
درود.چطور به طور صحیح یک برنامه را از گوشی uninstall کنیم؟چه برنامه هایی که خودمان نصب کرده ایم و چه آنهایی را که کارخانه سازنده بر روی گوشی گذاشته است؟گوشی من نوکیا 3230 است و از nokia pc suite 6 استفاده می کنم.اما نرم افزارهای دیفالت را نشان نمی دهد.ودیگر نرم افزارها را هم در چند فایل مختلف نشان می دهد و وقتی انرا از یک جا دیلیت میکنم هنوز برنامه وجود دارد.ضمنا ارتباط من usb cable است.samandar سپاس
شنبه ۱۱ اسف ۱۳۸۶ ۰۴:۲۶ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,573 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #2
RE: چگونه یک نرم افزار را از روی گوشی uninstall کنیم؟
سلام
دوست عزیز برای پاک کردن برنامه های روی گوشی و حتی بعضی از تم ها بهتر است از قسمت manager گوشی همراه آن ها را uninstall کنید. البته اقلب نرم افزار ها را می توانید دستی از پوشه system/apps که در حافظه گوشی یا حافظه جانبی نصب کرده اید پاک کنید. برای دیدن این پوشه مخفی از نرم افزار های مدیریت فایل ها مانند fexplorer از این لینک http://www.freedownload.ir/content/view/75/97/ دانلود و استفاده کنید و یا حافظه جانبی را در رم خوان قرار دهید و با باز کردن فولدر های مخفی وارد این مسیر شوید. ولی بهترین کار uninstall از manager می باشد.

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

شنبه ۱۱ اسف ۱۳۸۶ ۱۳:۴۹ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده است. samandar
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 3
سپاس شده: 0 در 0 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #3
RE: چگونه یک نرم افزار را از روی گوشی uninstall کنیم؟
بسیار مفید بود.سپاس.samandar
يك شنبه ۱۲ اسف ۱۳۸۶ ۰۱:۱۳ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.