به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بالا بردن سرعت اینترنت

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 1 در 1 موضوع

امتياز: 102.00

ارسال: #1
بالا بردن سرعت اینترنت
با سلام
-------------
یک نرم افزار هست که سرعت اینترنت رو میبره بالا و سازنندش هم کمپانی speedbit هست اون رو می خوام فکر کنم هم اسمش Internet Download Accelator اگه لطف کنید با کرک بزارین.
يك شنبه ۱۱ فرو ۱۳۸۷ ۱۹:۳۳ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,573 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #2
RE: بالا بردن سرعت اینترنت
سلام دوست عزیز
این نرم افزار مدیریت دانلود را از زیر می توانید دانلود کنید:
دانلود: Download Accelerator Plus 8.6.5.0
کرک: Download Accelerator Plus 8.6.5.0 crack
از نرم افزار winrar برای باز شدن فایل کرک استفاده کنید.
فایل را بعد از خارج کردن از حالت فشرده در محل نصب کپی کنید. توجه کنید که برنامه DAP در حال اجرا نباشد.
-------------------------------------------------------
Download Accelerator Plus 8.6.5.0
Download Accelerator Plus is a file download accelerator manager (Up to 300% Faster). Multi-Server connections for best performance. It can also recover from lost connections, computer shutdowns and other errors. The program can also search for mirror sites to maximize your download performance. It is fully integrated into the browsers, supports proxy servers, auto-hang-up after download completion, and much more
.
-------------------------------------------------------
پیشنهاد می شود از نرم افزار مدیریت دانلود IDM استفاده کنید:
دانلود نرم افزار مدیریت دانلود فایل IDM

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

يك شنبه ۱۸ فرو ۱۳۸۷ ۰۲:۵۴ صبح
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 12
سپاس شده: 1 در 1 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #3
RE: بالا بردن سرعت اینترنت
این برنامه ای که گفتی به نظر من خیلی برنامه مزخرفیه
راستی دوست عزیز اگه شما از ورژن های جدید اپرا یا فایر فاکس استفاده کنید دیگه نیازی به دانلود منجر نخواهید داشت من امروز داشتم یه فایل 128 مگابایتی رو با اپرا دانلود می کردم که 114 از اون دانلود شده بود سر همین موضوع بحثمون شد گفتم الان بهت ثابت می کنم برنامه های با رو بستم و تنها برنامه فعال اپرا بود که داشت دانلود می کرد با با کیس کامپیوتر رو ریستارت کردم موفعی که ویندوز اومد بالا اپرا رو باز کردم به قسمت دانلودش رفتم دیدم تا در قسمتی که درصد دانلود شده رو می نویسه نوشته (ارور ) رو ش راست کلیک کردم و گزینه ادامه دانلود رو انتخاب کردم و شروع به ادامه دانلود کرد یعنی 114 تایی رو که قبل از ریستارت دانلود کرده بود رو قبول کرد
من که تا حالا تفاوتی تو سرعت دانلود بین سرعت اپرا و مدیریت دانلود ها ندیدم ( همشون به یه سرعتی انجام می دن )
باید بودید و قیافه ضایع شدش رو می دیدید
چهار شنبه ۲۵ ارد ۱۳۸۷ ۱۹:۵۲ عصر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.