به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برنامه Uninstaller

نویسنده پیام
*
اعتبار: 0
سپاس کرده: 2
سپاس شده: 3 در 2 موضوع

امتياز: 100.00

ارسال: #1
Icon13 برنامه Uninstaller
اگه تو دستو بالتون يه برنامه اى كه بشه باهاش همه جور نرم افزاريو بعد از نصب بدون ادا اصول پاك كرد به ما معرفى كنيد خداييش يه سيستمو از خطر نابودى نجات دادين.(البته اگه كرك شده باشه كه ديگه بد جور به سيتمم حال دادين ).

امضا كاربر
کوههاي عظيم پر از چشمه اند و قلبهاي بزرگ پر از اشك
پنج شنبه ۲۹ فرو ۱۳۸۷ ۰۱:۵۳ صبح
یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
اعتبار: 158
سپاس کرده: 1,366
سپاس شده: 3,572 در 812 موضوع

امتياز: 26,339.50

ارسال: #2
RE: برنامه Uninstaller
سلام دوست عزیز
نرم افزاری که بر روی سیستم شما نصب می شود باید قبل از نصب پیگیری شود که برای این منظور نرم افزار هایی موجود است که سیستم ری استور خود ویندوز این کار را انجام می دهد و برای باقی نماندن حتی کوچکترین اثر از یک برنامه می توانید ویندوز خود را به قبل از نصب آن که در خود system restore هم نوشته شده بازگردانید.
نرم افزار Uninstaller TuneUp Utilities 2008 تا حدی می تونه کمکت کنه اگه نمی خوای سیستم را ری استور کنی.
برای بعد نرم افزاری را معرفی می کنم که بعد از نصب آن هر برنمه ای که بخواهی نصب کنی پیگیری کرده و به راحتی پاکمی کند.

امضا كاربر
سایت اف دی ال جامعه ای اطلاعاتی برای منو تو

پنج شنبه ۲۹ فرو ۱۳۸۷ ۱۵:۲۶ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
*
سپاس کرده: 2
سپاس شده: 3 در 2 موضوع

ارسال: #3
برادر من تو قضيه رو خيلى كلى حل كردى.يعنى ميگي من بخاطر چند تا گيم كه درست حسابى رو Unistalesh كار نكردن و فقط به كيفيت بازى اهميت دادن تمام نرم افزاراى ديگمو نديد بگيرم از system restore استفاده كنم. يه بار از يكى تو همين مورد كمك خواستيم به ما گفت از طريق Registry اقدام كن مورد حله ما هم از همه جا بيخبر اين كارو كرديمو دست خود گور سيستممونو كنديم, اين راه حل تو هم دسته كمي از اون نداره ها. اين نرم افزارهم كه معرفى كردى خوبه ولى شاخو برگش زياده/من فقط يه نرم افزار مى خوام تا گيمايى كه داداشم رو سيستم نصب مى كنه و وقتى بازيو تموم ميكنه بتونم كلي از شرشون راحت شم.
اگرم نداشتى نمى خواد خودتو تو درد سر بندازى بالاخره يه جورى پيداش ميكنم/
درسته جوابايى كه دادى بكارم نيومد ولى همين كه جوابمونو دادى خودش كليه , دستت درد نكنه/
شنبه ۳۱ فرو ۱۳۸۷ ۱۴:۰۷ عصر
*

ارسال: #4
سلام
همانطور که قولش را داد ه بودم نرم افزاری را برای پاک کردن کامل برنامه ها بدون گذاشتن کوچکترین اثری برای دانلود قرار دادم می توانی از مطلب زیر دانلود کنید:
===> Ashampoo UnInstaller 3 v3.0.3.0 - حذف کامل برنامه ها و تمیز نگه داشتن ویندوز

امضا كاربر

جمعه ۶ ارد ۱۳۸۷ ۲۳:۴۴ عصر
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر سپاس نقل قول این ارسال در یک پاسخ
1 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده است. Oliver
*
سپاس کرده: 12
سپاس شده: 1 در 1 موضوع

ارسال: #5
شهرام جان برنامه خوبیه ولی موقعی که خواستی بعد از نصبش یه برنامه رو نصب کنی دهنت رو یرویس می کنه و فقط هم قابلیت پاک کردن برنامه هاش خوبه بقیه قابلیت هاش همگی خیلی ضعیف عمل می کنن در کل به دانلود کردنش نمی ارزه
الیور جان شما نباید بدون اطلاع کامل از رجیستری اون رو دستکاری کنی حداقل قبلش یه پشتیبان از رجیستریت میگرفتی
من که هر برنامه ای رو که بخوام پاک کنم با ویندوز پاکش می کنم اگه نتونست می رم تو رجیستری و ترتیبش رو می دم بعد میام تو محل نصب از اون جا هم با برنامه اریزر پاکش می کنم دیگه اون برنامه می ره پی کارش واسه همیشه
چهار شنبه ۲۵ ارد ۱۳۸۷ ۱۹:۲۹ عصر
*

ارسال: #6
دوست عزیز این نرم افزار همانطور که گفته شده کارایی اصلی آن حذف کامل فایل ها می باشد. حرف شما درست اما به شرطی که بدانید کدام کلید ها توسط نرم افزار ایجاد می شود که سازنده برای امنیت طوری طراحی می کند که به همین راحتی قابل پیدا شدن نباشد و بسیاری از نرم افزار ها نتها در رجیستری بلکه در فایل های سیستمی نیز نفوذ می کنند و در فایل های سیستم دستوراتی را اضافه و یا فایلی را ایجاد می کنند که پیدا کردن ارتباط آن با نرم افزار کار دشواری است. این نرم افزار که توضیح کاملی در باره آن داده ام با مانیتور کردن سیستم هنگام نصب تمام کار هایی که نرم افزار بر روی سیستم شما انجام می دهد را ضبط کرده و موقع حذف می داند که از کجا و کدام فایل ها را پاک کند پس در کل یک نرم افزار کاملا مفید و کارامد می باشد که پیشنهاد می کنم حتما از آن استفاده کنید.

امضا كاربر

چهار شنبه ۲۵ ارد ۱۳۸۷ ۲۰:۵۴ عصر
1 کاربر به دلیل این ارسال از شهرام سپاسگزاری کرده است. sadrolla
*
سپاس کرده: 0
سپاس شده: 95 در 81 موضوع

امتياز: 101.00

ارسال: #7
Ashampoo UnInstaller 3.05
http://rapidshare.com/files/109596674/As...r_3.05.rar

TuneUp Utilities 2008 7.0.8004.0
http://rapidshare.com/files/110092976/Tu...en-REA.rar

Cleanse Uninstaller Pro 2008 v4.2
http://rapidshare.com/files/109596674/As...r_3.05.rar

Password:www.2baksa.net
چهار شنبه ۲۵ ارد ۱۳۸۷ ۲۱:۳۲ عصر
1 کاربر به دلیل این ارسال از mohsenktm سپاسگزاری کرده است. شهرام
*
سپاس کرده: 1
سپاس شده: 3 در 1 موضوع

امتياز: 115.15

ارسال: #8
اینم یه برنامه معروف uninstaller سایت اصلی این برنامه را گذاشتم امیدوارم لذت ببرید ضمنا این برنامه به صورت trial است برای در یافت سریال این نرم افزار در خواست بدید حتما جواب میدم .تمامhttp://www.ursoftware.com/dlds/yusetup.exe
يك شنبه ۱۶ اسف ۱۳۸۸ ۲۲:۵۷ عصر
ارسال موضوع  ارسال پاسخ 

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1395.