به انجمن های تخصصی دانلود رایگان خوش آمدید
نام کاربری یا ایمیل:  
پسورد:     
ثبت نام | بازیابی پسورد
ثبت نام راهنما لیست اعضا مشاهده ارسال های جدید مشاهده ارسال های امروز
X اطلاعات تالار نشان میدهد که شما عضو نیستید. لطفا از این لینک در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنید

lifeolife

*

تاریخ ثبت نام: شنبه ۴ دي ۱۳۸۹
تاریخ تولد: Friday 31 آگس 1990 (27 ساله)
زمان محلی: Saturday 18 Nov 2017 در 21:52 PM
هر نُتی که از عشق سخن بگوید زیباست. حالا سمفونی پنجم بتهوون باشد یا زنگ تلفنی که در انتظار صدای توست
ارسال پیام

اطلاعات انجمن lifeolife
کل ارسال ها: 221 (0/09 ارسال در روز | 0.03 درصد از کل ارسال ها)
(یافتن تمامی موضوع هایافتن تمامی ارسال ها)
مدت زمان آنلاین: 3 هفته, 5 روز, 15 ساعت, 10 دقیقه, 4 ثانیه

اطلاعات اضافی درباره ی lifeolife
حالت روحی من: Khoshhal
شغل: computer teacher
وضعیت تاهل: مجرد
زندگی با: با والدین
اخلاق:
  • شوخ
  • جدی
  • دوستانه
  • خوشرو
  • خجالتی
مدل گوشی موبایل:
اپراتور: Nothing
سیستم عامل کامپیوتر: Windows-se7en
آنتی ویروس: NOD32
مرورگر: Google-Chrome
فرد ایده آل زندگی:
علایق:
درباره من: چند سال پیش یکی از اهداف بلند مدتم این بود که یک خونه ی هوشمند طراحی کنم. و حتی به تولید انبوه برسونم. هوشمند به معنای کامل هوشمندی یک موجودیت. اما اخیرا ً به این نتیجه رسیدم کامپیوتر ها نباید وارد زندگی غیر صنعتی انسان ها( اجتماعی/ خصوصی / تفریحی و ...) می شدند! کامپیوتر ها زندگی رو به شدت برای ما یکنواخت کردن. اصلا لذت زندگی به متنوع بودنش (از نظر سبک زندگی و کارهای روزمره نه از نظر جزئیات هر پارت ) هست. فرض کنیم دما خونه اتوماتیک تو رنج مناسب تنظیم بشه! آنچه ما انتظار داریم راحتی و اسایش هست اما آنچه در بلند مدت بهش خواهیم رسید یکنواختی و هست. اصلا لذت اینکه بیای خونه ببینی سرده بری جلو بخاری خودت رو گرم کنی کجا! یا اصلا ربات برات اشپزی کرد همیشه هم غذاش عالی از اب در اومد. بعد مدتی یکنواخت میشه. اصولا هر از چند گاهی باید بوی سوختگی غذا تو خونه بپیچه که لاقل بهونه ای برا جر و بحث پیش بیاد. هر جنبه ای از هوشمندی رو که ب***** زندگی شخصی در نظر بگیریم در مقابل از قدرت خلاقیت و لذت تجربه ی تنوع کم کردیم. یاد آی روبوت افتادم . هر چند زمینه ی متفاوتی داره اما تو اون هم ربات ها بودن که ادم ها رو به نحوی کنترل میخاستن بکنن. ما هم داریم کنترل خودمون رو کم کم میدیم دست سیستم های هوشمند. باید مواظب بود
درباره من
نام
سن (27 ساله)
محل زندگی Iran، شمال
تحصیلات فوق لیسانس
اعتبار: 128 [جزییات]
امتياز: 206,014,143.15

آخرین موضوع های ارسال شده توسط lifeolife

تالار گفتمان اف دی ال - انجمن تخصصی دانلود رایگان - تالار گفتگوی ایرانیان © 1396.